Malta’da QUAD İş Kulelerinin Otopark Havalandırma Sistemi ve Havalandırma Fanları VENCO Tarafından Sağlandı

Nis 2, 2021 Yayınlayan: VENCO Haberler

VENCO dünyadaki prestijli projelere ürünlerini ve hizmetlerini sağlamaya devam ediyor.

Malta’da QUAD İş Kulelerinin Kapalı Otopark Jet Fan Sistem Çözümü, VENCO markasının garantisi altındadır.

QUAD İş Kuleleri Projesi 11.200 metrekare alan üzerine kurulmuş; çalışma ofisleri, süpermarketler, restoranlar, toplantı alanları ve rekreasyon alanları içeren; Malta’nın merkezinde inşa edilmiş en prestijli projelerden biridir.

1400’den fazla araba park alanı içeren projenin Otopark Havalandırma Sistemi ve Ürünleri VENCO Havalandırma tarafından tedarik edilmiştir.

Otopark’ta VENCO Radyal Jet Fanlar, Aksiyal Duman Egzoz Fanları, Otomatik Kontrol Panoları ve Fan Aksesuarları kullanıldı. VENCO’nun tecrübeli mühendisleri Otopark Projesinin Mekanik Tasarımını yaparak; fanların kapasitelerini, miktarlarını ve yerlerini belirledi.  Jet Fan Sisteminin etkin ve verimli bir şekilde çalışması, VENCO’nun yetenekli mühendisleri tarafından belirlenen senaryolara bağlı olarak çalışan VENCO Otomatik Kontrol Panoları ile sağlandı. Ayrıca AR-GE departmanının yaptığı CFD Analizi ile sistem performansı optimize edilmiştir.

VENCO Radyal Jet Fanlar ve Aksiyal Duman Egzoz Fanları; EN 12101-3 standardına uygun olarak sertifikalı, 300°C’de ve 400°C’de 2 saat sıcaklık dayanımlıdır.

Ayrıca İş Kompleksinin havalandırmasında kullanılan Kanal Tipi Dikdörtgen Fanlar, Yuvarlak Kanal Tipi Fanlar ve Kanal Tipi Susturucular, VENCO tarafından üretilerek projeye tedarik edildi.

Jet Fan Sistemi Ürünlerimizi ve Otopark Havalandırma Sistemi Çözümlerimizi yakından incelemek için;

https://venco.com.tr/otopark-havalandirma-sistemleri/

https://venco.com.tr/urun-kategorisi/jet-fan-sistemleri/