Pandemi Sürecinde VENCO Satış Sonrası Hizmetleri

Ara 3, 2020 Yayınlayan: VENCO Haberler

VENCO Satış Sonrası Hizmetler Ekibi olarak önceliğimiz müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın sağlığıdır.  Covid-19 Pandemi Sürecinin başlangıcından itibaren, Satış Sonrası Hizmetler Ekibi Çalışanlarımız koruyucu ekipmanlar ile teknik servis ihtiyacı duyulan ürünlerimize müdahale etmektedir. Salgın ile mücadele kapsamında ve müşterilerimizi daima doğru yönlendirme ilkesi doğrultusunda, müşterilerimize iç ortamın %100 taze hava ile havalandırılması vurgusu yapılmaktadır. Isı Geri Kazanım Cihazlarındaki filtrelerin en az temas ile periyodik olarak değiştirilmesi bu dönemde çok önemlidir.

Pandemi Sürecinde mümkün olduğunca kişiler arası mesafenin korunması gerekmektedir. Bu sebeple yurtiçi ve yurtdışındaki VENCO ürünleri kullanıcılarına, 7/24 telefon ve görüntülü görüşme ile cihaz kullanım eğitimi, devreye alma, arıza tespit & onarım ve periyodik bakım talimatları ile ilgili bilgiler, Satış Sonrası Hizmetler Ekibimiz tarafından verilmektedir. Mesafeler, tecrübeli ekibimizin sorun çözme hızını hiçbir zaman etkilememiştir.

Periyodik olarak bakımı yapılan VENCO ürünlerinin kullanıcıları, müşteri memnuniyetine daima öncelik veren tecrübeli ve güler yüzlü ekibimiz ile görüşerek sorunlarını hızlı bir şekilde çözmektedir. Satış sonrası doğru ve eksiksiz bilgilendirme, teknik servis ve kullanıcı isteklerinin sistemimizdeki kayıt ve takibi diğer önceliklerimizdir.
Satış Sonrası Destek talepleriniz ve Teknik Servis Müşteri Memnuniyeti Anketimiz için;

https://venco.com.tr/satis-sonrasi-destek/

https://venco.com.tr/teknik-servis-musteri-memnuniyet-anketi/