V Remote Uzaktan İzleme ve Kontrol Sistemi

V REMOTE PLUS UZAKTAN ERİŞİM VE KONTROL SİSTEMİ

V Remote Plus Uzaktan Erişim ve Kontrol Sistemi, VENCO ürünlerini 25 cihaza kadar Wi-Fi veya kablolu internet aracılığı ile akıllı telefonlarınızdan veya bilgisayar üzerinden kontrol etmenize olanak sağlamaktadır.

Kontrol paneli ile sistem durumu ve hataları anında görüntülenebilmekte ve arayüzde V Remote Plus sistemine bağlı tüm ekipmanlar yer almaktadır. Her bir cihaz için ayrı ayrı fan hız ayarı, sıcaklık ayarı, anlık oda sıcaklığı, zamanlayıcı ve alarm kontrolü, mod kontrolü yapılması mümkündür. Sistem hatası ile ilgili uyarılar görüntülenebilmektedir.

Kablolu internetiniz Statik IP özelliğine sahip ise dünyanın herhangi bir yerinden cihazlarınızı kontrol etmeniz mümkündür. Statik IP olmasa dahi, opsiyonel Easy Access Özelliği ile erişim sağlayabilirsiniz.

V REMOTE EYE JET FAN UZAKTAN İZLEME VE KONTROL SİSTEMİ

Jet fan kontrol panosunu genel takip amacıyla ve herhangi bir olası hata / arıza durumunda oluşabilecek sorunları anlık olarak izlememize olanak sağlayan V Remote Eye Jet Fan Uzaktan İzleme ve Kontrol Sistemi, otomatik uyarı sistemi sayesinde anlık olarak oluşabilecek ciddi problemleri henüz gerçekleşmeden önlemeyi amaçlamaktadır. Bunun yanında, ihtiyaç duyulduğunda sistemin çalışmaya hazır durumda olması her zaman kontrol edilebilir. Jet fan kontrol panolarına internet bağlantısının sağlanması durumunda, Venco MCC Motor Kontrol Paneline uzaktan bilgisayar ile erişim ve anlık mail ile sistem hakkında bilgi sağlanması mümkündür.

 

Kontrol Paneline Uzaktan Erişim

Kontrol paneline bağlanılarak sistem durumu ve hataları anında görüntülenebilmektedir. Jet fan kontrol panosuna bağlı tüm ekipmanlar ve sistem hatası ile ilgili bilgiler izlenebilmektedir.

 

Mail Yöntemiyle Bilgilendirme Sistemi

Jet fan sisteminde bulunan tüm elemanların (ana aksiyal fanlar, jet fanlar, fan damperleri ve şaft damperleri) her gün düzenli olarak devrede olup olmadığı otomatik olarak kontrol edilmektedir. Sistem elemanlarında herhangi bir hata olması durumunda arızalı cihaz, mail yolu ile hem Satış Sonrası Hizmetler birimimiz hem de projedeki ilgili personel(ler) anlık olarak bilgilendirilmektedir.