VENCO Havalandırmadan İngilizce “Basınçlandırma Fanları ve Uygulamaları” Webinarı

Tem 14, 2020 Yayınlayan: VENCO Haberler

VENCO Havalandırma, yurtdışı distribütörlerine ve konuya ilgiye duyan yabancı profesyonellere yönelik olarak 18.06.2020’de “Basınçlandırma Fanları ve Uygulamaları” hakkında VENCO AR-GE Mühendisi Özcan Gülhan’ın sunumuyla İngilizce Webinar gerçekleştirilmiştir.

Webinarın Giriş Bölümünde Basınçlandırma Sistemleri hakkında detaylı açıklamalarda bulunulmuş ve ilgili Standart ve Yönetmelikler anlatılmıştır.

Webinar, BS EN 12101-6:2015’e göre Binalar için farklı Sistem Sınıflandırmaları açıklanarak devam etmiş ve Merdiven, Lobi ve Asansör Kuyusu Basınçlandırma Esasları, resimler ve üzerindeki teknik verilerle katılımcılara aktarılmıştır.

Webinarın devam eden bölümünde, Basınçlandırma Sistemleri Tasarım Esasları ve Sistem Gereksinimleri katılımcılara maddeler halinde sunulmuş ve Basınçlandırma Sistemleri Bileşenleri teknik detaylarla ve görsellerle katılımcılara anlatılmıştır.

Webinarın son kısmında BS EN 12101-6:2015’e göre Basınçlandırma Sistemleri Tasarım Prosedürü detaylı tablolarla ve hesaplamalarla katılımcıların bilgisine sunulmuştur.    Webinar katılımcıların konu hakkındaki sorularına cevap vererek son bulmuştur.

VENCO Havalandırma hem Merdiven, Lobi ve Asansör Kuyusu Basınçlandırma Sistemleri Tasarımı yapmakta, hem de yurtiçi ve uluslararası müşterilerine Basınçlandırma Fanları ve Aksesuarları, MCC Panoları tedarik etmektedir.

Webinarı izlemek için tıklayınız.