VENCO Jet Fan Sistemi

Eyl 29, 2020 Yayınlayan: VENCO Haberler

Jet fan Sistemi otoparklarda hem günlük havalandırma amaçlı kullanılabilen, hem de bir yangın anında zararlı duman ve gazların kontrol altında tahliyesini sağlayan bir duman egzoz sistemidir. Yangın dumanının tüm otoparka yayılmasını engelleyerek kaçış yollarını güvenli halde tutar. Böylece insanların zehirlenmesi ve boğulması önlenir. İtfaiyenin yangına müdahalesi kolaylaşır. Yüksek sıcaklığın ve dumanın çevreye vereceği zararları en aza indirir.

Havalandırma sistemleri uzmanı VENCO’nun profesyonel teknik kadrosunun çözüm desteği ile jet fan sisteminiz, hem otoparkınızın güvencesi olacak, hem de havalandırma enerji maliyetlerinizi düşürecektir. VENCO Jet Fanlar ve Aksiyal Duman Egzoz Fanları EN 12101 – 3 Standardına uygun F300 (300°C, 2 saat) ve F400 (400°C, 2 saat) sertifikalıdır.

VENCO Jet Fan Sistemleri Çözümünü eksiksiz bir şekilde müşterilerine sunar;

  • VENCO Fan Performans Test Ünitesi ve VENCO Fan Seçim Programı
  • Kısa Teslimat Süreleri
  • 3.000.000 m2 den fazla Otopark Havalandırma Proje Tecrübesi
  • Jet Fan Sistemi Ürünleri ve Aksesuarları
  • Mekanik Tasarım
  • CFD Analizi
  • Devreye Alma ve Soğuk Duman Testi

VENCO Fan Performans Test Ünitesi EN ISO 5801 Standardına uygun olarak tasarlanmış ve inşa edilmiştir. Fan Performans Test Ünitesi ile hava debisi ve basıncı, motor gücü, fan verimi ve devir sayısı ölçülmektedir ve ölçülen değerler anlık olarak VENCO veri tabanına aktarılmaktadır. Aktarılan teknik değerler bir bilgisayar yazılımı ile analiz edilerek Fan Performans Test Eğrileri çıkarılmaktadır. Elde edilen Fan Performans Test Eğrileri ürün verimliliğini geliştirme, katalog oluşturma ve “VENCO SELECTION” Fan Seçim Programına veri oluşturma amacıyla kullanılmaktadır. Böylece VENCO müşterilerine ürünlerini doğru ve güvenilir bir şekilde istenilen kapasitede ve özellikte sunmaktadır. VENCO Fan Seçim Programı müşterilerimiz tarafından indirilip kullanılabilir.

VENCO Jet Fan Sistemi Ürünleri’nin kısa teslimat süresi VENCO’ya rakipleri üzerinde önemli bir rekabet avantajı sağlar. Ayrıca, 3.000.000 m2 den fazla Otopark Havalandırma Projesinin başarılı bir şekilde uygulanması VENCO’nun Otopark Jet Fan Sistemleri hakkındaki tecrübesini göstermektedir.

VENCO yukarıda belirtilen bütün avantajlarının sayesinde, ülkemizde ve dünyada birçok prestijli Otopark Havalandırma Projesinin çözüm ortağı olmuştur. Skyland Istanbul, Malta Quad İş Kompleksi, Katar Liberal Sanat ve Bilim Merkezi, Aşkabat Uluslararası Estetik Merkezi ve Sırbistan Hotel Tornik VENCO’nun tedarikçisi olduğu Jet Fan Sistemi Projelerinin sadece birkaçıdır.