V SELECT

V SELECT Programı, istenilen teknik özelliklere bağlı olarak müşterilerine optimum Fan, Isı Geri Kazanım Cihazı ve Elektrikli Isıtıcı seçimi olanağı sağlamaktadır. Kullanıcı dostu ara yüzü ile VENCO Müşterileri ve Havalandırma Sektöründen uzmanlar, VENCO ürünleri ile ilgili güvenilir teknik verilere, performans eğrilerine ve ürün çizimlerine kolayca ulaşabilmektedir. V SELECT Programı kullanıcıları, otomatik güncellemeler ile yeni ürünler ve yeni program özellikleri hakkındaki gelişmelere anında ulaşabilmektedir.

V SELECT Programı iki farklı modül seçeneği ile hizmet vermektedir. “Customer Login” bölümünden VENCO müşterileri giriş yapabilmekte ve “Guest Login” bölümünden VENCO ürünleri ile ilgilenen potansiyel VENCO müşterileri ve konu ile ilgilenen herkes giriş yapabilmektedir.

“Customer Login” bölümünden giriş yapmak için “Contact” butonuna tıklanarak gerekli bilgiler VENCO IT Birimine aktarılmalıdır. Daha sonra VENCO IT Birimi ilgili talepleri onaylayacak ve kullanıcı adı ve şifre bilgileri bir mail ile VENCO müşterilerine iletilecektir.

VENCO müşterileri “Customer Login” bölümünden giriş yaparak, V SELECT’in müşteri odaklı pratik kullanımı sayesinde istenilen teknik özelliklere uygun ürünleri kolayca seçebilmekte ve seçtiği ürün/ürünlerin fiyatını görebilmekte ve böylece kendi müşterilerine zaman kaybetmeden gerekli bilgileri aktarabilmektedir.

Sektörden konu ile ilgili kişiler ve VENCO ürünleri ile ilgilenen potansiyel VENCO müşterileri “Guest Login” bölümünden onay mekanizması olmaksızın direk olarak V SELECT Programına giriş yaparak, istenilen teknik özelliklere uygun ürünleri kolayca seçebilmekte ve ilgili VENCO ürünün fiyatı dışında tüm detaylı teknik verilere ulaşabilmektedir.

V SELECT programını yüklemek için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız;