VENCO’da Dijital Dönüşüm

Tem 14, 2020 Yayınlayan: VENCO Haberler

VENCO iş süreçlerini dijital platformlara aktararak operasyonlarının verimliliğini arttırıyor ve aynı zamanda bilgi kaynaklarını çalışanlarının ortak kullanımına açarak kurumsal hafızasını geliştiriyor.

VENCO Satış Departmanı proje tekliflerini VENCO CRM üzerinden hazırlayıp, siparişlerinin üretim ve sevk durumu takibini dijital olarak yapıyor.

VENCO Pazarlama Departmanı, Dijital Pazarlama araçlarını kullanarak ürün ve şirket bilinirliğini arttırıyor ve yeni müşterilere ulaşıyor.

VENCO Satın Alma Departmanı, stok takibini dijital olarak yapıyor ve VENCO CRM üzerinden satın alma taleplerini alarak satın alma siparişlerini açıyor.

VENCO ARGE Departmanı, yeni ürün ve ürün geliştirme taleplerini VENCO CRM üzerinden alarak proje planlamalarını yapıyor.

VENCO Üretim Departmanı, üretim alanındaki dijital tabletlerden iş emirlerini oluşturuyor ve siparişlerin üretim durumu hakkındaki bilgileri dijital olarak oluşturup ilgili departmanlara iletiyor.

VENCO Kalite Departmanı, uygunsuzlukların ve düzeltici faaliyetlerin oluşturulması ve takibini VENCO CRM üzerinden yapıyor.

VENCO Yönetim Ekibi, VENCO CRM üzerindeki anlık raporlamalarla iş süreçlerinin ve departmanların verimliliğini takip ederek gereken aksiyonları zamanında alıyor.